Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania [m|k]

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Soloplan – dostawca oprogramowania logistycznego

    Soloplan jest jednym z wiodących producentów oprogramowania logistycznego na terenie Niemiec. Jako jeden z czołowych producentów, opracowujemy i dostarczamy innowacyjny i elastyczny pakiet oprogramowania CarLo®, stworzony do efektywnej realizacji wszystkich zadań związanych z zarządzaniem transportem.

    Z naszego oprogramowania korzystają firmy na całym świecie. Rozwijaj z nami CarLo® wdrażając innowacyjne rozwiązania! Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Czekamy właśnie na Ciebie! Znajdź swoje miejsce w Soloplan podejmij wyzwanie jako:

    Opis stanowiska

    • Tworzenie specyfikacji testowej
    • Przeprowadzanie funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych testów regresyjnych
    • Testowane oraz zatwierdzanie nowych rozwiązań programowych
    • Analiza i zarządzanie błędami
    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla użytkownika końcowego
    • Budowa i utrzymanie środowisk testowych
    Wymagania
    • Wykształcenie wyższe, informatyczne bądź podobne
    • Mile widziane pierwsze doświadczenia w testowaniu oprogramowania
    • Dobra znajomość ralacyjnych baz danych, mile widziana znajomość Oracle
    • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu automatycznych testów
    • Mile widziana certyfikacja Tester ISTQB
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość branży IT
    • Umiejętność dobrej ogranizacji czasu pracy
    • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładny i uporządkowany sposób pracy

    Oferujemy

    • Atrakcyjne i nowocześnie urządzone miejsce pracy w innowacyjnym przedsiębiorstwie w samym centrum Katowic
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pakiet szkoleń

    Soloplan Polska
    Sp. z o. o. Sp.k.
    Oprogramowanie
    dla transportu,
    spedycji i logistyki

    ul. Dąbrówki 13
    40 -081 Katowice
    Polska

    Dodatkowe informacje: soloplan.pl/kariera

    Prosimy o nadesłanie aplikacji w języku angielskim lub niemieckim z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu, terminem najwcześniejszego podjęcia pracy oraz Job-ID 350-2.
    To, co nas wyróżnia to długotrwała oraz perspektywiczna współpraca w nowoczesnym środowisku
    pracy. Wszelkich informacji na temat Twoich możliwości rozwoju oraz atrakcyjnych warunków
    zatrudnienia udzielimy Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej.