Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania / Manual tester

Mentax SAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mentax SA posiada wieloletnie i potwierdzone sukcesami doświadczenie na rynku likwidacji szkód. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju likwidacji. Nasze rozwiązania oparte są na przyjaznym i intuicyjnym środowisku online.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym i doświadczonym zespole
  • realizację dużych projektów informatycznych przy współpracy z największymi firmami sektora ubezpieczeniowego i finansowego
  • szkolenia, udziały w konferencjach
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy pracę między 6:00 a 11:00
  • możliwa praca zdalna
  • 7 godzinny tryb pracy
  • jasne zasady nagrody rocznej zależne od przychodu firmy
  • wynagrodzenie od 3 500 do 9 000 netto w zależności od umiejętności

Realizowane zadania:

  • Testy oprogramowania E2E w procesie wytwórczym
  • Ścisła współpraca z Zespołem Deweloperskim
  • Współpraca z Klientem Zewnętrznym i Wewnętrznym
  • Znajdowanie, raportowanie na bieżąco błędów, niedociągnięć oraz defektów
  • Praca w narzędziu Jira / GitLab
  • Wsparcie Klienta podczas testów UAT
  • Uczestniczenie w codziennych spotkaniach Standup
  • Tworzenie dokumentacji

Dodatkowymi atutami będzie:

  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM,
  • Certyfikat ISTQB

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • Doświadczenie z pracy z Klientem Zewnętrznym
  • Doświadczenie w pisaniu przypadków testowych,
  • Doświadczenie w manualnym testowaniu oprogramowania,
  • Doświadczenie w testowaniu API,
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
  • Testy UAT
  • Predyspozycje do odnajdywania problemów/błędów w funkcjonowaniu aplikacji i systemów,
  • Doświadczenie w pracy zdalnej w rozproszonym środowisku
  • Kreatywności, chęci nauki, zainteresowania bieżącymi kierunkami rozwoju wymaganych technologii
  • Umiejętności samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Chęci do pracy w zespole, otwartości,
  • Dyspozycyjności, rzetelności, terminowości, wysokiej kultury osobistej,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji w MENTAX SA zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych .Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez MENTAX SA przez okres najbliższych 9 miesięcy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Chciałbyś nawiązać współpracę z Firma ceniącą sobie Twój czas i umiejętności?
Posiadasz wiedzę i doświadczenie w dziedzinie IT?
Lubisz nowinki techniczne? Jesteś otwarty na nowe wyzwania?

Jeżeli tak, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!!!

Ogłoszenie archiwalne