Oferta pracy

Tester Oprogramowania

QUERIS SP. Z O.O.O firmie

  • Piekary Śląskie, Polska
    Piekary Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

QUERIS SP. Z O.O.

Piekary Śląskie

Jesteśmy polskim producentem oprogramowania przemysłowego. Tworzymy i wdrażamy rozwiązania pomagające usprawniać procesy produkcyjne i okołoprodukcyjne oparte na systemach IT, automatyce oraz aplikacjach dedykowanych. Możemy się pochwalić wysokimi kompetencjami z dziedziny informatyki przemysłowej, programowania, automatyki, integracji i administracji systemów, a także innych obszarów powiązanych z nowoczesnymi technologiami.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu

TESTERA OPROGRAMOWANIA

TESTER OPROGRAMOWANIA

OPIS STANOWISKA

  • Współpraca z developerami w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego
  • Przygotowywanie dokumentacji, scenariuszy i przypadków testowych
  • Monitoring i obsługa błędów aplikacji
  • Nadzór obecnych działań w zakresie testowania manualnego
  • Analiza istniejącej oraz tworzenie nowej dokumentacji technicznej
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych
  • Proponowanie działań usprawniających
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i dokumentacji dla użytkowników aplikacji

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w testach
  • Znajomość narzędzi do testowania oprogramowania
  • Znajomość języka SQL (MSSQL lub Oracle)
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Realizację ciekawych projektów z wykrzystaniem najnowszych technologii Microsoft
  • Duże możliwości rozwoju kompetencyjnego
  • Multikarnet umożliwiający korzystanie z obiektów sportowych i rekreacyjnych

… i kilka innych, o których opowiemy na rozmowie rekrutacyjnej
PROSIMY O PRZESYŁANIE APLIKACJI UMIESZCZAJĄC W TEMACIE NAZWĘ STANOWISKA ZA POMOCĄ PRZYCISKU

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne Queris Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ceramiki 37 w Piekarach Śląskich (kod pocztowy: 41-954), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pana / Pani dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraził/ła Pan / Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie może Pan / Pani wycofać wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pana/Pani dane będą przekazywane podmiotom w Grupie Nomax*, na potrzeby prowadzenia rekrutacji.

Ma Pan / Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych. Ma Pan / Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pana/ Pani dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez czas trwania procesu rekrutacji i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.

Przypominamy, że w przesłanym CV powinien Pan / Pani zamieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Queris Sp. z o.o., w tym przekazanie moich danych innym podmiotom w Grupie Nomax, tj. Nomax Investments Sp. z o.o. oraz spółkom zależnym i powiązanym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016r., zwanym RODO). Jednocześnie wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

*przez podmioty Grupy Nomax rozumie się spółki zależne i spółki powiązane z Nomax Investments sp. z o.o.

MILE WIDZIANE

  • Posiadanie certyfikatów kompetencyjnych (ISTQB)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy