Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

HIFLOW SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Appium

  • Selenium

  • SQL

  • C#

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja testów funkcjonalnych zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Opracowywanie i realizacja scenariuszy testowych dla testów regresywnych

  • Analiza zgłoszeń z systemu testów automatycznych

  • Raportowanie błędów i rekomendowanie sposobu ich eliminacji

  • Kontakt z programistami w zakresie realizacji zgłoszonych problemów

  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji systemowej

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność diagnozowania problemów i szybkiego reagowania na nie

  • Cierpliwość, dokładność i sumienność

  • Umiejętność przestrzegania procedur

  • Wewnętrzna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

  • Znajomość narzędzia testów automatycznych Appium, Selenium

  • Znajomość SQL

  • Znajomość C#

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania

  • Możliwość pracy w metodyce SCRUM

  • Pakiet socjalny (Karta Multisport, zajęcia z angielskiego)

  • Częściowa praca zdalna

  • Chętnie nawiążemy współpracę z osobami w trakcie studiów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

HiFlow Solutions to globalna firma programistyczna specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu systemów zarządzania w produkcji opakowań, etykiet i druku.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.