Tester Oprogramowania

GRUPA NEUCA

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MSSQL

Mile widziane

  • jira

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • wpływ za na zapewnienie jakości poprzez testowanie aplikacji w oparciu o standardy ISTQB,

  • współpraca z użytkownikami oraz zewnętrznymi dostawcami podczas testów odbiorczych aplikacji,

  • organizowanie i koordynowanie wdrożenia,

  • współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów.

Nasze wymagania

  • masz minimum roczne doświadczenie zawodowe o podobnym profilu stanowiska,

  • możesz pochwalić się umiejętnością planowania testów i samodzielnego pisania przypadków testowych,

  • działałeś w zakresie testów funkcjonalnych, integracyjnych i systemowych,

  • możesz opowiedzieć nam o relacyjnych bazach danych MSSQL (narzędzie: SQL Server Management Studio),

  • lubisz wyzwania i doszukiwanie się przyczyn problemu,

  • lubisz myśleć analitycznie, ale praca w zespole też daje Ci fun,

  • jesteś otwarty na poszerzanie swojej wiedzy.

  • ukończone studia informatyczne (lub pokrewne),

  • certyfikację ISTQB - przynajmniej na podstawowym poziomie,

  • podstawowa znajomość zagadnień i terminologii informatycznej (ITIL),

  • podstawowa wiedza w zakresie monitorowania i analizy przepływu danych w systemach,

  • doświadczenie w organizacji wdrożeń i rozwiązań informatycznych,

  • znajomość Jira i Confluence.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,

  • pracę zdalną ale i sporadyczne spotkania zespołu w Centrali Grupy NEUCA w Toruniu,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,

  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • doskonałą atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • Apteline Profit

GRUPA NEUCA

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas 6 tysięcy.

Na co dzień udzielamy wsparcia informatycznego dla przychodni w 70 lokalizacjach oraz dla pracowników i współpracowników wszystkich spółek należących do Grupy NEUCA na terenie całej Polski.

Nasz pion informatyki to około 250 ekspertów

Przewiń do profilu firmy