Oferta pracy

Tester Oprogramowania

Grupa Kapitałowa VOX

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cypress

  • Selenium

  • WebDriver

System operacyjny

O projekcie

Inicjatywa, demokracja i wspólne szukanie rozwiązań - to wartości, które pozwalają nam budować stabilny i nierotujący zespół IT. Działamy zwinnie, choć nie nazywamy tego w oparciu o konkretną metodologię - wykuwamy własną drogę, którą ciągle udoskonalamy.

VOX jest już ze swoimi aplikacjami w Google Cloud Platform.

Wraz z rozwojem narzędzi takich jak VOXBOX https://www.vox.pl/projekty-voxbox oraz dalszego rozwoju naszych aplikacji webowych (e-commerce, omnichannel itd.), rozszerzamy Zespół. Zależy nam na Osobach, które chcą z nami związać się na stałe.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, rozwój, utrzymanie testów automatycznych głównie z wykorzystaniem framework'a Cypress

  • Wykonywanie testów manualnych i automatycznych oraz raportowanie ich wyniku

  • Analizowanie błędów wykrytych podczas testów oraz ich właściwe adresowanie

  • Tworzenie dokumentacji (strategia testów, plany testów, raporty)

  • Współpraca z programistami oraz analitykami w zakresie testów w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu końcowego

  • Wytwarzanie narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia testów

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w testowaniu oprogramowania

  • Biegłość w obszarze rozwiązań wspierających automatyzację testów (Cypress, Selenium WebDriver)

  • Doświadczenie w przygotowaniu danych testowych na potrzeby testów automatycznych

  • Wiedza z zakresu procesów wytwarzania oprogramowania

  • Znajomość metodyk testowania

  • Umiejętność manipulowania danymi przy użyciu różnych formatów danych (np. XML, CSV, JSON)

Mile widziane

  • Wiedza z obszaru tworzenia i automatyzacji testów jednostkowych, akceptacyjnych, integracyjnych

  • Wiedza z obszaru Continuous Integration / Continuous Deployment

  • Doświadczenie w pracy z Code Review

  • Doświadczenie w projektowaniu API i integracji z API zewnętrznych usług

  • Znajomość nowych technologii frontendowych (np. React, VueJS, PWA)

  • Znajomość rozwiązań chmurowych

  • Doświadczenie w obszarze e-commerce

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • frontend developer
  • fullstack developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • specjalista SAP
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • konferencje w Polsce

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • treningi umiejętności miękkich

    To oferujemy

    • Marka, doświadczenie – na rynku obecni jesteśmy od około 30 lat. Szukamy rozwiązań, przekuwamy „niemożliwe” we „wdrożone”. Ciągle się uczymy i ugruntowujemy swoją pozycję na rynku

    • Stabilizacja, wiedza, współpraca – w ramach naszych zespołów staż pracy powyżej 5 lat nie jest niczym szczególnym. Dlatego możesz liczyć na codzienne wsparcie, burze mózgów i przyjaźnie, które trwają nie tylko w godzinach pracy

    • Rozwój kompetencji twardych… – finansujemy uczestnictwo w konferencjach i eventach programistycznych, oferujemy dofinansowanie do dalszego kształcenia oraz lektoraty językowe

    • …oraz miękkich – w ramach cyklu szkoleń i warsztatów

    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy – umożliwiające pracę zarówno w biurze jak i zdalnie

    • Technologie – pracujemy w metodologii Agile, wykorzystujemy GitLab jako narzędzie do CI/CD i zarządzania zadaniami

    • Miejsce pracy – możesz korzystać z naszego nowoczesnego biura niedaleko centrum Poznania, jak również w pełni korzystać z uroków pracy zdalnej

    • Zniżki na cały asortyment VOX – idealne, jeśli się urządzasz, budujesz lub po prostu chcesz odświeżyć wnętrze

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • brak dress code’u

    Dzięki, że tu zaglądasz. Być może znasz już nasze produkty?

    Grupę Kapitałową VOX tworzą firmy działające w branży wyposażenia wnętrz i wykończenia domu. Jej trzon stanowią trzy spółki tworzące markę VOX - Składy VOX sp. z o.o. sp.k, Meble VOX sp. z o.o. sp.k i Profile VOX sp. z o.o. sp.k.

    Nasze produkty powstają w myśl idei „human touch”, zgodnie z którą w centrum zainteresowania jest człowiek oraz w oparciu o metodologię design thinking, która koncentruje się na głębokim zrozumieniu problemów i potrzeb użytkowników. W ten sposób powstają dopasowane do siebie kolekcje mebli, drzwi, podłóg, listew i systemów ściennych.

    Nowatorskie projekty tworzymy m.in. we współpracy z uczelniami, SWPS czy School of Form, które tak jak Grupa Kapitałowa VOX, wchodzą w skład Human Touch Group. To właśnie dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń z innymi podmiotami wchodzącymi w skład Human Touch Group, projektujemy rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrza pozwalającego być sobą, dającego swobodę i umożliwiającego realizowanie życiowych pasji

    VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy zespół tworzą nie tylko w godzinach pracy. W naszych oddziałach, biurach i fabrykach równie ważne są precyzyjne standardy, co budowane relacje, postawy i codzienne wartości. Tylko tak buduje się organizację, w której chcesz realizować się przez lata.

    Przewiń do profilu firmy