Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

Nexus Polska Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • ISTQB

  • REST

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie planów testów, scenariuszy testowych, dokumentacji i raportów błędów w oparciu o przedstawione wymagania

  • wykonywanie manualnych testów funkcjonalnych, integracyjnych, akceptacyjnych

  • rozwijanie procesu testowania oprogramowania (QA) wytwarzanego w Nexus Polska

  • dbanie o dobrą jakość oprogramowania

  • przygotowywanie środowisk i danych testowych

  • ścisła współpraca z testerami i developerami

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu kontroli jakości oprogramowania

  • doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji webowych/desktopowych

  • chęć rozwoju i nauki

  • dociekliwość, dokładność i dbałość o jakość

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Mile widziane

  • podstawowa wiedza z SQL

  • certyfikat ISTQB FL

  • doświadczenie z automatyzacji testów, w tym znajomość Selenium

  • znajomość REST i umiejętność testowania REST API (SoapUI / Postman)

  • wiedza w dziedzinie systemów HIS (Hospital Information System)

To oferujemy

  • wpływ na QA w firmie, która tworzy oprogramowanie dla szpitali

  • zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, będącej częścią grupy NEXUS AG

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalną organizację pracy

  • elastyczny czas pracy z możliwością home office

  • praca zdalna w czasie pandemii

  • kartę Multisport

  • pakiet Medicover

  • lokalizację w centrum miasta i bardzo dobry dojazd komunikacją miejską

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, jesteś zainteresowany ofertą i chciałbyś stać się członkiem naszego zespołu, prześlij nam swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Nexus Polska jest jednym z największych twórców oprogramowania dla polskiego rynku ochrony zdrowia, częścią NEXUS AG, czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej. Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego. Tworzymy aplikacje desktopowe, aplikacje intranetowe, internetowe, usługi sieciowe, aplikacje obsługujące komunikację z urządzeniami oraz aplikacje mobilne.

Może właśnie Ty pasujesz do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy