Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania - Pracownik Help Desk z językiem węgierskim

ALLIANCE AUTOMOTIVE SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Dąbrowskiego 29, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALLIANCE AUTOMOTIVE SYSTEMS SPÓŁKA AKCYJNA

Dąbrowskiego 29

Poznań

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Java

  • C#

  • C++

  • Oracle

O projekcie

Dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna poszukuje kreatywnych, sumiennych oraz ambitnych pracowników, zdecydowanych podjąć współpracę na dłuższy okres czasu.

Oferujemy możliwość rozwoju kompetencji przy realizacji zaawansowanych projektów dla liczących się klientów krajowych i międzynarodowych.

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w procesie rozwoju i testowania dużej aplikacji internetowej,

  • tłumaczenia interfejsu użytkownika i innych elementów systemowych na język węgierski,

  • poznanie procesów biznesowych realizowanych w aplikacji i ich opis w języku węgierskim (do instrukcji użytkownika),

  • przygotowanie przypadków testowych / prezentacji / materiałów szkoleniowych w języku węgierskim,

  • udział w spotkaniach projektowych w języku węgierskim,

  • prezentacje (online, na żywo) elementów systemu w języku węgierskim,

  • telefoniczna obsługa zgłoszeń,

  • kontakt z zespołem deweloperskim w powyższych działaniach,

  • w ograniczonym zakresie kontakt z klientem - użytkownikiem oprogramowania w celu weryfikacji procesu korzystania z oprogramowania,

  • korzystanie z narzędzi monitorujących działanie testowanej aplikacji (sprawdzanie logów błędów, poprawności działania środowiska testowego).

Nasze wymagania

  • język węgierski na poziomie umożliwiającym udział w spotkaniach projektowych: technicznych, ogólnych, prezentacjach oraz tworzeniu dokumentacji w języku węgierskim,

  • chęć realizacji się w zakresie testowania oprogramowania, weryfikacji procesów biznesowych,

  • chęć udziału w procesie przygotowania dokumentacji projektowej,

  • analityczne myślenie,

  • umiejętność zrozumienia procesu biznesowego,

  • osoba cierpliwa, życzliwa, otwarta, łatwo nawiązująca kontakt (duży zespół deweloperski).

  • podstawy obiektowych języków programowania (Java, C#, C++),

  • podstawy baz danych (Oracle).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,

  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów,

  • stabilna pracę w szybko rozwijającej się polskiej firmie,

  • dostęp do pakietów medycznych,

  • możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • firmowa biblioteka

Alliance Automotive Systems to dynamicznie rozwijająca się polska firma informatyczna, która specjalizuje się w tworzeniu systemów dla branży motoryzacyjnej. AAS wyróżnia się na rynku informatycznym wdrażaniem kompleksowych, zintegrowanych oraz funkcjonalnych rozwiązań informatycznych dla motoryzacji.

AAS tworzy grupa specjalistów

współpracujemy z liderami branży motoryzacyjnej

dogodna lokalizacja nowoczesnego biura (poznańskie ,,Serce Jeżyc’’)

Przewiń do profilu firmy

Obowiązki

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność,

  • umiejętność przyswajania nowych technologii,

  • praca w przedziale czasowym 8.00-16.00/ 10.00-18.00 plus dyżury w soboty.