Oferta pracy

Tester oprogramowania (program szkoleniowy)

Britenet Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • angielski

O projekcie

Zapewniamy ok 2-3 miesięczne szkolenie wdrażające z zakresu testowania oprogramowania, a następnie pracę na projektach. Pierwszy dzień szkolenia jest jednocześnie pierwszym dniem pracy, zatem 100% płatny :)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów z wykorzystaniem różnych technik.

  • Planowanie procesu testowego zgodnie z wymaganiami.

  • Wykrywanie nieprawidłowości.

  • Raportowanie błędów.

  • Opracowywanie dokumentacji procesu testowania.

  • Współpraca z zespołem analityków, projektantów i programistów.

  • Weryfikacja i walidacja oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (warunek konieczny).

  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji z zakresu testowania.

  • Umiejętność wyszukiwania informacji.

  • Zdolności analityczne.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność oraz skrupulatność.

  • Otwartość i pozytywne nastawienie.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw testowania oprogramowania.

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania.

  • Certyfikat ISTQB lub w trakcie kursu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 900 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy