Oferta pracy

Tester Oprogramowania - QA Engineer

LIZARD MEDIA SOFTWARE HOUSE sp. z o.o.

5 0008 000 / mies. (zal. od umowy)

Marszałka Józefa Piłsudskiego 48

Bielsko-Biała

Od 2009 roku z sukcesem dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania z obszaru eCommerce, oprogramowania dedykowanego i projektowania User Experience. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów oraz certyfikowanych ekspertów. Nasze kompetencje koncentrują się wokół kompleksowych wdrożeń i obsługi eCommerce, pracujemy dla takich marek jak: home & you, Martes Sport, Adamed, Tchibo. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i Europie korzystając z posiadanych kompetencji w obszarach: Magento2, PIM, PrestaShop, PHP (Laravel, Symfony), VueJS.

Poszukujemy Testera oprogramowania posiadającego doświadczenie zarówno w testach manualnych jak i automatycznych (Cypresss).

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości produkowanego oprogramowania – testy manualne
  • utrzymywanie i rozwój testów automatycznych Cypress
  • tworzenie i planowanie scenariuszy testowych
  • ścisła współpraca z zespołem developerskim
  • przygotowywanie raportów testowych
  • aktualizacja dokumentacji

Wymagania:

  • 2-letniego komercyjnego doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • ogólnej wiedzy z zakresu projektowania i implementacji oprogramowania
  • zdolności analitycznych oraz komunikatywności
  • dokładności, zaangażowania, samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej
  • podstawowej znajomości j. angielskiego pozwalającej na sprawne poruszanie się po dokumentacji oraz jej pisanie

Dlaczego Lizard Media?

  • Aplikuj do Bielska-Białej (preferencyjnie) lub jako praca zdalna.
  • Wiemy jak ważna jest wydajność pracy. Dlatego skonfigurujesz swoje stanowisko pracy (w standardzie minimum – mocny laptop DELL + zewnętrzny ekran 24″, dedykowane biurko, wygodny fotel). Powiedz co ułatwi Ci pracę, a my o to zadbamy. Wszystko to w biurach o wysokim standardzie.
  • Wiedza! Wybierzesz certyfikaty i kursy, a my je opłacimy (w ramach przyznanego budżetu). Średnio każdy z członków zespołu jedzie na atrakcyjne konferencje branżowe kilka razy w roku. Za organizację tych wydarzeń odpowiada osobny dział HR.
  • Każdy zespół jest bardzo niezależny i nie narzucamy odgórnie flow, które panuje w danym zespole. Możesz mieć bezpośredni wpływ na to, jak zespół układa pracę.
  • Dostaniesz wyzwania projektowe dla rozpoznawalnych marek z Polski i świata. Wyzwań na pewno nie zabraknie! Dbamy, aby projekty były prowadzone w warunkach komfortowych dla zespołu, jednocześnie zapewniając wysoką jakość.
  • Możesz pracować kiedy chcesz, również z domu  to kwestia do ustalenia.
  • Ruszaj się, odpoczywaj i jedz zdrowo  MultiSport, strefy chill-out (pufy, piłkarzyki), „owocowe piątki”.
  • Zapłacimy za prywatną opiekę medyczną.
  • Wiemy jak ważne jest życie prywatne. Dlatego jesteśmy otwarci na ustalenie regularnych dni pracy zdalnej i dopasowanie godzin pracy do reszty zespołu.

Ogłoszenie archiwalne