Oferta pracy

Tester oprogramowania (REST API)

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • API

  • testowanie

  • przypadki testowe

  • testy automatyczne

  • SQL

Mile widziane

  • Jenkins

  • Postam

  • SoapUI

  • Scrum

  • ISTQB

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie pracy dotyczącej testowania aplikacji API, na podstawie backlogu,

  • Analiza, dekompozycja, a także szacowanie zadań do wykonania,

  • Analiza dokumentacji projektowej,

  • Tworzenie planów, przypadków, scenariuszy testowych,

  • Rozwój specyfikacji testów,

  • Wykonywanie testów aplikacji REST API (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, modułowych, regresywnych),

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów,

  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (Postman, Jenkins).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatnich lat studiów,

  • Roczne doświadczenie komercyjne,

  • Wiedza dotycząca działania usług sieciowych w standardzie REST API,

  • Podstawowa znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (głównie PostgreSQL),

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Dobra organizacja pracy i przywiązanie do szczegółów,

  • Terminowość, umiejętność pracy pod presja czasu.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • stabilizację zawodową - brak redukcji etatów/ nowe projekty/ systematyczny wzrost wynagrodzeń - pomimo trwającej pandemii,

  • przyjazną atmosferę pracy w zespole i organizacji,

  • wsparcie lidera technicznego,

  • stałe wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności,

  • pracę w 7-8 osobowym Zespole Scrumowym w nowoczesnym biurze w Łodzi,

  • brak korporacyjnych struktur i dresscode,

  • aktywny wpływ na kierunek rozwoju zespołu i tworzonych przez niego aplikacji,

  • elastyczne formy współpracy: umowa o pracę na pełen etat lub B2B,

  • atrakcyjny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników – zachęcamy do wykorzystania ,

  • szkolenia wdrożeniowe w ciągu pierwszych 3 miesięcy współpracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy wraz ze stanowiskiem pracy,

  • kawę / herbatę / soki / przekąski bez limitu,

  • spotkania / wyjazdy integracyjne – po zniesieniu restrykcji związanych z pandemią.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

Jesteś ambitną osobą, która potrafi analizować, planować, wykonywać, a na koniec raportować wyniki testów manualnych aplikacji?

Do tego interesuje Cię temat testów automatycznych, chcesz mieć realny wpływ na jakość tworzonych produktów, myślisz o samodoskonaleniu a także cenisz sobie pracę w kameralnej atmosferze?

Jeśli tak - aplikuj do nas!

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych składających się z 8-9 osób, w których pracownicy pełnią rolę developerów, testerów, analityków w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze 😊

Nasz zespół tworzy i rozwija własne aplikacje API obsługujące dziennie setki tysięcy zapytań o dane dotyczące pojazdów. Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań nastawionych na wysokowydajne przetwarzanie danych, pracujemy w metodyce SCRUM, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu, lubimy niestandardowe pomysły.

Przewiń do profilu firmy