Oferta pracy

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Olchowa 14, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Asseco Poland S.A.

Olchowa 14

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • XML/XSD

  • WebServices

  • REST

  • SoapUI

  • SQL

  • UML

  • BPMN

Mile widziane

  • Java EE

  • Jenkins

System operacyjny

O projekcie

Chcesz kontynuować przygodę z testowaniem oprogramowania w jednej z największych firm informatycznych w kraju, poszerzać swój rozwój w kierunku automatyzacji i pracować nad rozwojem systemów dla bankowości, z których na co dzień korzystają miliony Polaków? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.

[Rekrutacja prowadzona online]

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie testów, dokumentowanie ich przebiegu (scenariusze testowe) i wyników (raporty z testów)

  • Wykonywanie testów scanariuszowych, integracyjnych i regresywnych

  • Weryfikacja zgodności produktu z wymaganiami

  • Współpraca z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi

  • Wsparcie analityków w zakresie tworzenia dokumentacji analitycznej

  • Przygotowywanie testów manualnych i uruchamianiem testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Masz praktyczne doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania (znasz metodyki testowania)

  • Masz doświadczenie w testach integracyjnych

  • Miałeś/aś do czynienia z technologiami typu XML/XSD (przygotowanie danych testowych w formacie XML)

  • Znasz usługi WebServices/REST oraz posiadasz podstawowe doświadczenie w testach przy użyciu SoapUI

  • Język SQL nie jest Ci obcy

  • Posiadasz min. podstawową znajomość notacji analitycznej (UML, BPMN)

  • Jesteś osobą dociekliwą, dokładną i samodzielną w działaniu

  • Doświadczenie w testowaniu większych systemów opartych na Java EE

  • Znajomość Jenkinsa

  • Certyfikat ISTQB

Tak pracujemy nad projektem

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Zdalne spotkanie

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy