Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

iPOS SAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • Debian

  • Linux

Mile widziane

  • Selenium

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie scenariuszy testowych

  • przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych,

  • testowanie komponentów platformy iPOS, tj. systemu centralnego oraz kasoterminali

  • praca z bazami SQL

  • raportowanie wykrytych błędów

  • praca zdalna z dowolnego miejsca

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie testowania automatycznego oraz manualnego

  • umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy testowych

  • znajomość Python na poziomie umożliwającym automatyzację różnego typu zadań

  • doświadczenia w testowaniu z wykorzystaniem Selenium

  • dobra znajomość SQL

  • podstawowa znajomość Linux (Debian)

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę zdalną

  • współudział przy projekcie tworzącym nową rzeczywistość świata Retailu

  • pracę w bardzo zgranym zespole, luźną i przyjazną atmosferę

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • realny wpływ na rozwój projektu

iPOS SA

Jesteśmy iPOS - twórcą inteligentnego kasoterminala z platformą umożliwiającą zarządzanie sklepem. Nasze rozwiązania kierujemy do małych i średnich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną. Zrealizowaliśmy projekt mający realny wpływ na zmianę świata retailu, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim. Działamy w modelu SaaS, a klientów pozyskujemy głównie w internecie poprzez własny e-commerce. Jeśli masz ambicję go rozwinąć, masz doświadczenie programowaniu i chcesz pracować przy nowatorskim projekcie w najciekawszej i dającej najwięcej satysfakcji fazie rozwoju - dołącz do #iPOS team. Poszukujemy utalentowanych i kreatywnych ludzi z pasją na stanowisko: Tester oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy