Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania (Software QA Engineer)

Media Press O firmie

Media Press

Karola Szymanowskiego 1

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kompleksowych testów oprogramowania

  • Wykonywanie testów manualnych, a docelowo także automatycznych

  • Projektowanie i wspieranie tworzenia infrastruktury dla testów

  • Identyfikowanie oraz raportowanie błędów wykrytych w trakcie wykonywania testów

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość metodyki testowania oprogramowania

  • Znajomość systemów rodziny Microsoft Windows (w tym rozwiązań serwerowych)

  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją sieci LAN/WAN

  • Znajomość zagadnień bazodanowych i języka SQL

  • Umiejętności analityczne oraz krytyczne i konstruktywne spojrzenie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, dociekliwość, cierpliwość

  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomości podstaw programowania obiektowego (C#)

  • Znajomość bazy danych: MSSQL i\lub PostgreSQL

  • Znajomość zagadnień audytu legalności oprogramowania

  • Wiedza na temat Ochrony Danych Osobowych

  • Wykształcenie techniczne lub informatyczne

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii

  • Szkolenia oraz transfer wiedzy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów

  • Kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Pracę z biura, hybrydowo, zdalnie

Media Press

Jesteśmy producentem innowacyjnego systemu statlook - wiodącego na rynku oprogramowania do zarządzania zasobami informatycznymi firm i urzędów oraz nadzorowania pracy zdalnej. Statlook służy do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, kontroli legalności zainstalowanych programów oraz prowadzenia usług pomocy technicznej. Dodatkowo, kadra zarządzająca może nadzorować pracę zdalnych pracowników i kontrolować wykorzystanie komputerów oraz Internetu. Praca z systemem możliwa jest za pośrednictwem aplikacji desktopowej, a także poprzez przeglądarkę internetową i platformy mobilne.

Przewiń do profilu firmy