Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania - Software Tester

VFM Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zgłaszanie i testowanie ticketów związanych z tworzeniem systemu do wsparcia procesów wewnętrznych w firmie deweloperskiej w celu zapewnienia poprawności dostarczanych rozwiązań i ich jakości,

  • Współpraca z różnymi zespołami biznesowymi oraz dostawcami zewnętrznymi w trakcie wdrożenia i utrzymania wdrożonych rozwiązań,

  • Proponowanie rozwiązań systemowych spełniających wymagania biznesu,

  • Współzarządzanie backlogiem i roadmapą,

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji wewnętrznej.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza o relacyjnych bazach danych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Sprawne organizowanie i planowanie pracy, ustalanie priorytetów i skuteczna realizacja zadań,

  • Precyzyjne przekazywanie informacji, praca zespołowa, komunikatywność,

  • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu, zaangażowanie,

  • Otwartość na zmiany, inicjatywa oraz proaktywne podejście,

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi dokumentów Google (gł. google sheets, google docs) oraz MS Office (gł. Ms Excel oraz PowerPoint),

  • Dodatkowymi atutami będą:

  • wiedza o rynku nieruchomości oraz działalności spółek deweloperskich, w tym rachunkach powierniczych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w młodym i zaangażowanym zespole,

  • realny wpływ na strategiczny rozwój firmy i możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (+system premiowy) stanowiące odzwierciedlenie naszych oczekiwań wobec Ciebie, Twojego doświadczenia i umiejętności,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),

  • solidną dawkę wiedzy i udział w szkoleniach,

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy (biuro przy Dworcu Zachodnim),

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz system kafeteryjny.

O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie:

www.vfm.pl

www.facebook.pl/vfmre

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim wraz z określeniem swojej dyspozycyjności. To może być Twój pierwszy krok do kariery w naszej firmie :)

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.