Tester oprogramowania

Currenda Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Currenda Sp. z o. o.

Aleja Niepodległości 703A

Sopot

Currenda Sp. z o. o. tworzy rozwiązania informatyczne dla polskiego wymiaru sprawiedliwości. Nasza codzienna praca opiera się na współpracy zespołowej a wszystkie aplikacje tworzymy w zwinnym środowisku SAFe. Blisko 170 specjalistów pracuje nad projektami mając istotny wpływ na każdy etap rozwoju oprogramowania.

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Sopot

Twoje główne zadania to:

  • Analiza wymagań oraz tworzenie scenariuszy testowych;
  • Wykonywanie testów zgodnie z przygotowanymi scenariuszami testowymi;
  • Raportowanie wyników testów;
  • Przygotowywanie danych testowych;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oraz instrukcji użytkownika.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania aplikacji webowych lub desktopowych;
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL/PostgreSQL (warunek konieczny);
  • Chęć rozwoju w kierunku automatyzacji testów;
  • Wiedza z zakresu metodyki testowania oprogramowania;
  • Komunikatywność oraz zdolność analitycznego myślenia;
  • Kreatywność.

Oferujemy:

    • Ubezpieczenie
      medyczne
      na życie
    • Karta sportowa:
      Multisport
      • Owoce
        do biura
      • Szkolenia,
        kursy
      • Darmowy
        parking
        • Miejsce parkingowe
          dla rowerów
        • Imprezy
          integracyjne
        • Możliwość tworzenia własnej ścieżki rozwoju

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy