Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Oprogramowania

ERGO Technology & Services S.A.O firmie

  • Rzemieślnicza 33, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ERGO Technology & Services S.A.

Rzemieślnicza 33

Sopot

Technologie, których używamy

Wymagane

  • jira

  • automatyzacja

  • SoapUI

  • Selenium

  • Jmeter

  • MSSQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzaniu testów manualnych lub automatycznych

  • tworzeniu scenariuszy testowych

  • raportowaniu błędów

  • tworzeniu kryteriów akceptacji (w ścisłej współpracy z developerami i analitykami)

  • wspieraniu testów biznesowych

  • w rozwoju aplikacji jak i jej utrzymaniu

Nasze wymagania

  • JIRA wraz dodatkiem TestFlo

  • SoapUI

  • Selenium

  • Jmeter

  • Baza danych MSSQL

  • jesteś osobą, która przykłada szczególną wagę do jakości i chętnie bierzesz udział w całości procesu wytwórczego

  • masz doświadczenie w automatyzacji testów GUI

  • możesz pochwalić się praktyczną wiedzą z zakresu testowania usług SOAP/REST

  • znasz metodologię i techniki testowania

  • nie są Ci obce narzędzia do zarządzania i monitorowania defektami, na przykład: JIRA, HP Quality Center, Microsoft Test Manager

  • znasz język angielski min. na poziomie B1

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

ERGO Technology & Services S.A. (ET&S S.A.) powstała w styczniu 2021 roku w wyniku połączenia ERGO Digital IT i Atena w jeden podmiot, wykorzystując mocne i dobre praktyki obu firm.ET&S S.A. należy do holdingu technologicznego ET&SM Grupy ERGO AG, który wspiera miliony klientów wewnętrznych i zewnętrznych w rozwiązywaniu codziennych problemów za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Naszym celem jest wprowadzanie innowacji cyfrowych w każdym aspekcie branży ubezpieczeniowej. Dowiedz się, jak wdrażamy SI, IoT, Voice Recognition, Big Data science, zaawansowane rozwiązania mobilne i wiele więcej, aby zaspokoić przyszłe potrzeby naszych klientów na całym świecie. Zobacz, jak możesz być częścią cyfrowej rewolucji i zgłoś się do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy