Tester oprogramowania - Specjalista ds. zapewnienia jakości oprogramowania

BLUE energy Sp. z o.o.O firmie

umowa zlecenie
2 500–5 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
2 500–5 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BLUE energy Sp. z o.o.

Towarowa 35

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów związanych z wytwarzaniem oprogramowania na wszystkich jego etapach;
  • opracowywanie scenariuszy testowych;
  • testowanie wytworzonych funkcjonalności, w tym prowadzeniem testów funkcjonalnych;
  • przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów;
  • dbanie o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań;
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji obsługi oprogramowania;
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej oprogramowania

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w testowaniu oprogramowania;
  • znajomość metod i technik testowania oprogramowania;
  • umiejętność analitycznego myślenia, duża dokładność i komunikatywność;
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy,
  • spostrzegawczość i cierpliwość;
  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się doświadczeniami oraz wynikami własnej pracy;
  • umiejętność precyzyjnego opisywania wyników własnej pracy w tym tworzenia raportów, zestawień, scenariuszy i innej dokumentacji technicznej np. instrukcji obsługi.

Mile widziane

  • doświadczenie w testowaniu procesów workflow (elektroniczne obiegi dokumentów);
  • umiejętność przekazywania wiedzy i tłumaczenia zagadnień technicznych
  • doświadczenie w pracy z klientem;
  • certyfikat ISTQB;
  • chęć rozwoju w kierunku automatyzacji testów (Selenium)

Podział czasu pracy

50%

testowanie

50%

dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

ok. 10 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • project manager
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • dokumentacja
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Rozwiniesz umiejętności w zakresie:
  • planowania i monitorowania realizacji projektów informatycznych;
  • koordynowania procesów wdrożenia oprogramowania;
  • współpracy z działem wytwarzania oprogramowania i zespołem wdrożeń oprogramowania;
  • przeprowadzania analiz przedwdrożeniowych, projektowania i wdrażania nowych rozwiązań informatycznych;
  • tworzenia i aktualizacji dokumentacji projektowej;
  • prowadzenia szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania (opcjonalnie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Czekamy na Ciebie! Poszukujemy młodych, ambitnych osób, które swoimi pomysłami wzbogacą nasze rozwiązania i staną się pełnowartościowymi członkami zespołu. Nie oczekujemy dyplomów i certyfikatów – oczekujemy pasji, chęci do rozwoju, uczciwej pracy i wiedzy z zakresu programowania. U nas nie tracisz czasu na raporty i korporacyjne spotkania, umożliwiamy pracę zdalną. Pracujesz jako część zespołu i masz realny wpływ na rozwój oprogramowania i tworzone produkty.

Dlaczego my? Nasz dział IT odpowiada za tworzenie i wdrażanie oprogramowania BPM wspierającego przedsiębiorstwa w zakresie zarządzania informacją, obiegu dokumentów, automatyzacji procesów

biznesowych, prowadzenia analiz i innych. Oferujemy nabycie doświadczenia przy realizacji projektów, uczestnictwo w pracach rozwojowych oraz ciekawych, dużych projektach wdrożeniowych.

Klikając w przycisk, „Aplikuj”/„Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Blue energy sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-896) przy ul. Towarowej 35, wyrażasz zgodę na przetwarzanie

przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Tester oprogramowania - Specjalista ds. zapewnienia jakości oprogramowania, Towarowa 35, Poznań