Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania / Specjalista QA

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    MakoLab - Digital Solutions Agency - realizuje projekty służące transformacji cyfrowej globalnych koncernów i największych polskich instytucji.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty QA odpowiedzialna będzie za testowanie i kontrolę jakości oprogramowania tworzonego dla kluczowego klienta MakoLab S.A. Implementacja oprogramowania odbywa się głównie przy użyciu technologii Java i JavaScript, Node.JS, Angular, React, .NET.

    Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

    • analiza wymagań, tworzenie planów i strategii testów oraz projektowanie scenariuszy testowych;
    • przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowych i mobilnych;
    • analiza logów, wyników testów i ścisła współpraca z zespołem projektowym;
    • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej;
    • zarządzanie zadaniami w JIRA;
    • komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym;

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA - umiejętność tworzenia planów, strategii, przypadków testowych, znajomość procesu budowania i wdrażania aplikacji (CI/CD)
    • doświadczenie w wykonywaniu testów: funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;
    • umiejętność testowania WebServices (znajomość SoapUI i Postman);
    • wiedza z zakresu automatyzacji, znajomość Selenium WebDriver będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość podstaw programowania obiektowego (preferowana Java);
    • umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;
    • dokładność, skrupulatność, samodzielność;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

    Mile widziane:

    • znajomość narzędzi Jenkins, JIRA, Confluence, TestLink (lub podobny), Gatling, JMeter, Docker, Kubernetes, MongoDB;
    • znajomość Linuxa (praca z terminalem);
    • podstawy SQL
    • znajomość zagadnień chmurowych

    bottom

    Administratorem danych jest MakoLab SA z siedzibą w Łódź 91-062, Ogrodowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.