Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

CUK UbezpieczeniaO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • ISTQB

Mile widziane

  • Postman

  • JIRA

Twój zakres obowiązków

  • Testy manualne aplikacji zgodnie z dokumentacją;
  • Tworzenie i utrzymywanie przypadków testowych na podstawie wymagań biznesowych;
  • Raportowanie znalezionych błędów i monitorowanie procesu naprawczego;
  • Weryfikacja zgłoszeń dotyczących działania aplikacji;
  • Współpraca z programistami i analitykami.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL;
  • Spostrzegawczość i umiejętność raportowania znalezionych błędów;
  • Wiedza z zakresu ISTQB (mile widziany certyfikat);
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Znajomość narzędzi, m.in. Postman, JIRA;
  • Znajomość tematyki ubezpieczeniowej i procesów zachodzących w towarzystwie ubezpieczeń.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy;
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport;
  • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Elastyczne warunki współpracy;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Szkolenia z obszarów testów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 20 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 340 Placówek własnych i franczyzowych, 450 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online.

Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Multiagencja Roku 2021, Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Tester Oprogramowania, świętokrzyskie