Ta oferta pracy jest nieaktualna od 261 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Exadel jest globalną firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania, dostarczającą swoim klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku bogatym w możliwości, Exadel ma wiele ekscytujących możliwości kariery. Jako odnosząca sukcesy, szybko rozwijająca się firma wiemy, że nasi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu, dlatego wspieramy pomysłowość, kreatywność i pracę zespołową jako ważne elementy wzrostu naszej działalności. Wierzymy, że rozwój kariery i rozwój biznesu idą w parze.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Lokalizacja: Szczecin

    Wymagania:

    • Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku testera oprogramowania
    • Podstawowa znajomość SOA i relacyjnych baz danych
    • Znajomość SQL
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Dociekliwość, dokładność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy pod presją czasu

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi testowych np.: Selenium, JMeter, SoapUI/LoadUI, JUnit
    • Znajomość narzędzi do rejestracji i obsługi błędów np.: JIRA, Bugzilla, TestLink
    • Umiejętność tworzenia planu testów, scenariuszy testowych oraz przypadków testowych
    • Doświadczenie potwierdzone certyfikatem np.:ISTQB
    • Doświadczenie w testach automatycznych WebService i/lub GUI
    • Uczestnictwo w projektach realizowanych przy użyciu metodyk zwinnych
    • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych i mobilnych

    Zadania:

    • Prowadzenie testów przy użyciu narzędzi: Selenium, JMeter, SoapUi/LoadUi
    • Tworzenie planów, scenariuszy testowych, przypadków testowych oraz raportów z przeprowadzonych testów
    • Aktywny udział w procesie wytwórczym oprogramowania, współpraca z programistami, analitykami i administratorami
    • Rozwój i doskonalenie stosowanego w zakresie testów zbioru metodyk, procedur i narzędzi
    • Zapewnianie najlepszej jakości testów
    • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz użytkowej

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy;
    • Ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii;
    • Pracę w dużych projektach (także międzynarodowych);
    • Przyjazną atmosferę pracy;
    • Indywidualną ścieżkę rozwoju (połączoną ze szkoleniami, uczestnictwem w konferencjach);
    • Wsparcie realizacji prywatnych i profesjonalnych projektów;
    • Współfinansowane prywatne ubezpieczenie medyczne i kartę MultiSport;
    • Zajęcia językowe.