Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

APATOR METRIXO firmie

  • Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

APATOR METRIX

Grunwaldzka 14

Tczew

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • Python

System operacyjny

O projekcie

W związku z rozwojem naszego działu badawczo-rozwojowego, poszukujemy osób na stanowisko Testera Oprogramowania. Rozbudowujemy zespół głównie o kompetencje związane z oprogramowaniem wbudowanym, rozwojem systemu operacyjnego oraz zdalnym odczytem.

Osoby na tym stanowisku dołączą do zespołu zatrudniającego inżynierów, konstruktorów, projektantów i testerów, którzy pracują nad rozwojem technologii dla nowych gazomierzy inteligentnych, działających w oparciu o system operacyjny czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS.

Głównym zadaniem będzie dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania gazomierzy inteligentnych i jego zgodność z wymaganymi standardami.

Twój zakres obowiązków

  • Praca twórcza wymagająca zaprojektowania systemu do testowania
  • Rozwój narzędzi do testowania
  • Implementacja przypadków testowych
  • Przeprowadzenie testów
  • Analiza wyników
  • Szukanie błędów
  • Analiza kodu źródłowego
  • Opracowanie zmian w oparciu o wnioski z analizy błędów

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (tworzenie przypadków testowych, tworzenie testów automatycznych, tworzenie planów testów, analiza wykrytych błędów, itp.)
  • Umiejętność tworzenia testów automatycznych z wykorzystaniem języka C
  • Znajomość języka Python
  • Umiejętność projektowania nowych przypadków testowych i udoskonalania już istniejących
  • Znajomość architektury systemów komputerowych
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją sprzętu i oprogramowania
  • Umiejętność pisania dokumentacji projektowej
  • Znajomość systemu operacyjnego
  • Umiejętność wniknięcia w kod i zrozumienia go
  • Dociekliwość, poczucie odpowiedzialności inżynierskiej
  • Upór w dążeniu do celu / cierpliwość
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającym na czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi continuous integration
  • Doświadczenie w wykorzystaniu systemów kontroli wersji
  • Znajomość języka C++ i Bash
  • Znajomość narzędzi: git (github, gerrit)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • programista testów automatycznych
  • tester manualny

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • Continuous Integration
  • automatyzacja testów
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawą i bardzo rozwijającą pracę przy innowacyjnym projekcie w dziale R&D
  • Możliwość bliskiej współpracy z zespołem z Warszawy, rozwijającym od podstaw system informatyczny (w tym odbycia szkoleń technicznych)
  • Możliwość rozwijania swojej pasji w programowaniu blisko sprzętu
  • Pracę w metodyce scrum
  • Realny wpływ na powstanie i doskonalenie gazomierzy nowej generacji
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne warunki zatrudnienia
  • Stabilność zatrudnienia
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Bogaty pakiet socjalny; zajęcia językowe; liczne warsztaty, szkolenia; niezapomniane wyjazdy, spotkania integracyjne; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i skorzystania z dofinansowanej karty sportowej
  • Możliwość udziału w wielu firmowych inicjatywach sportowych oraz dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość sporadycznej pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji

1

1. ROZMOWA TELEFONICZNA

2

2. ZADANIE REKRUTACYJNE

3

3. ROZMOWA TECHNICZNA ON-LINE

4

4. SPOTKANIE W BIURZE

5

5. OFERTA PRACY

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku dołączy do Działu R&D zatrudniającego inżynierów, konstruktorów, projektantów i testerów, którzy pracują nad rozwojem technologii dla nowych gazomierzy inteligentnych, działających w oparciu o system operacyjny czasu rzeczywistego Phoenix-RTOS v3.

Głównym wyzwaniem dla programistów przy rozwijaniu gazomierzy inteligentnych będą zagadnienia związane z minimalizacją poboru prądu oraz rozwijaniem uniwersalnego oprogramowania (głównie w zakresie komunikacji) pozwalającego na jego łatwe dopasowanie do wymagań różnych rynków.

Wdrożenie (2 tygodniowe szkolenia w Warszawie):

  • Poznanie budowy systemu czasu rzeczywistego Phoenix RTOS w praktyce
  • Zapoznanie się ze środowiskiem budowania systemu Phoenix RTOS i uruchamiania systemu na różnych architekturach sprzętowych
  • Przeprowadzanie testów i ich automatyzacja

Spółka Apator Metrix to firma wysokospecjalistyczna tworząca innowacyjne urządzenia pomiarowe. Każdego dnia projektuje i produkuje coraz bardziej zaawansowane, nowoczesne i precyzyjne gazomierze, w tym urządzenia typu smart, które pozwalają nie tylko na odczyt, ale również na gromadzenie i analizę dużej ilości danych. Firma produkuje urządzenia z przeznaczeniem na rynek europejski jak i inne rynki świata.

Tester Oprogramowania, Grunwaldzka 14, Tczew