Tester oprogramowania

IREKRUTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 godzin temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W tworzonym od podstaw projekcie Pulpit Menadżera, będącym nowoczesnym webowym systemem biznesowym, łączącym aspekty implementacji procesów biznesowych, analizy danych i raportowania. Projekt zawiera elementy hurtowni danych, implementacji modeli prognostycznych oraz szeroką integrację z innymi systemami IT.

Zakres obowiązków:

Na osobę, która dołączy do naszego zespołu czekają wzywania związane z budową systemów IT dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm medialnych w Polsce. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie kontrola jakościowa dużego i kluczowego, tworzonego od podstaw rozwiązania:

  • dołączysz do profesjonalnego i dużego zespołu realizującego nowy projekt w horyzoncie 3 lat, wykorzystując najnowsze technologie i frameworki
  • będziesz pracował/a w oparciu o zwinne metodyki pracy w oparciu o JIRA i Confluence, efekty swojej pracy zobaczysz w krótkim terminie już na systemie produkcyjnym
  • zadania będą dotyczyły różnych rodzajów testów:
    • testy statyczne dokumentacji analitycznej
    • testy funkcjonalne (manualne)
    • testy integracyjne
    • inne testy pozafunkcjonalne
    • testy automatyczne
  • nauczysz się wiele od doświadczonego zespołu, który zbudował w swojej karierze wiele kluczowych i dużych rozwiązań.

Poszukujemy:

  • osoby otwartej na duże technologiczne wyzwania
  • znającej warsztat testowy
    • czytanie i rozumienie dokumentacji analitycznej
    • tworzenie dokumentacji testowej
    • przeprowadzanie testów, w tym UAT
  • posiadającej doświadczenie w pracy z bazami danych SQL (wymaganie niezbędne)
  • ze znajomością JIRA i Confluence

Oczekujemy również:

  • umiejętności pracy w zespole
  • skrupulatności i dokładności
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysokich standardów pracy
  • wyższe wykształcenie techniczne będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i stabilne zatrudnienie
  • Opieka medyczna z pakietem dentystycznym
  • Karta sportowa
  • Opłacamy zdane certyfikaty
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy