Oferta pracy

Tester oprogramowania

Instytut Łączności-Państwowy Instytut BadawczyO firmie

Instytut Łączności-Państwowy Instytut Badawczy

Szachowa 1

Warszawa

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy to niezależna instytucja badawczo-rozwojowa w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Pracujemy nad rozwojem sieci telekomunikacyjnej państwa, normalizacją i standaryzacją systemów oraz urządzeń telekomunikacyjnych, tworzymy specjalistyczne oprogramowanie

Szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:
Zaawansowany tester oprogramowania

Zakres obowiązków:

  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych
  • implementacja automatycznych testów funkcjonalnych i wydajnościowych
  • przeprowadzanie testów manualnych i bezpieczeństwa
  • wykonywanie testów jednostkowych i automatycznych
  • opracowywanie planu testów
  • opracowywanie raportów z testów

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu
  • znajomość narzędzi do testowania oprogramowania
  • doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Będzie świetnie, jeśli dodatkowo:

  • posiadasz doświadczenie komercyjne
  • posiadasz certyfikat ISTQB
  • masz doświadczenie w przetwarzaniu danych

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością pracy zdalnej lub umowę B2B.

  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne
    zarobki
  • Praca
    zdalna
  • Przyjazny
    zespół
  • Metodyki
    zwinne
  • Elastyczne
    godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (https://bip.itl.waw.pl/bip/praca/praca-info) za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy