Oferta pracy

TESTER OPROGRAMOWANIA

Finance CareO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Konsultant wdrożeniowy Bankowość

Tester Oprogramowania

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce pracy: Warszawa

dział IT

Numer ref.: TBPIT092020

Główne zadania:

  • organizowanie i koordynowanie testów systemów informatycznych,
  • przygotowywanie przypadków testowych dla potrzeb testów akceptacyjnych,
  • utrzymywanie katalogu przypadków testowych do wykorzystania w ramach testów regresyjnych,
  • testowanie systemów w obszarze bankowości (zmiany w produktach bankowych, tabele i algorytmy oprocentowania, pakiety opłat i prowizji),
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów utrzymaniowych, w tym zgłaszanie błędów do dostawców i zarządzanie wdrażaniem otrzymanych od dostawców poprawek,
  • bieżąca pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu zgłoszonych problemów, obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • budowa automatów testujących z wykorzystaniem Micro Focus Unified Functional Testing, lub Selenium,
  • tworzenie dokumentacji biznesowej i powdrożeniowej.

Oczekiwania dotyczące doświadczenia zawodowego i umiejętności:

  • realizacja projektów IT w branży finansowej (bank, leasing) w roli testera oprogramowania,
  • doświadczenie we wspieraniu użytkowników systemu związanych z użytkowaniem systemów,
  • znajomość systemów Asseco dedykowanych branży bankowej (DEF3000),
  • przynajmniej podstawowa wiedza w zakresie metodyk i zasad testowania (ISTQB),
  • znajomość Oracle SQL i umiejętność wykonywania skryptów,
  • doświadczenie w korzystaniu z JIRA będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność precyzyjnej i jasnej komunikacji w zakresie kwestii informatycznych,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność i doświadczenie w budowaniu testów automatycznych.

Oferujemy

  • możliwość udziału w realizacji strategii Toyota Financial Services w zakresie wdrażania innowacyjnych projektów,
  • współpracę ze stabilną międzynarodową organizacją znaną z wysokich standardów pracy,
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę,
  • dostęp do benefitów na preferencyjnych warunkach (pracowniczy program najmu samochodów, grupowe ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, karta sportowa).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy