Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

MEDIMA Sp. z o.o.O firmie

MEDIMA Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych,

  • przeprowadzenie testów manualnych i automatycznych (retesty, testy regresji, testowanie eksploracyjne),

  • testowanie systemów wbudowanych, aplikacji desktopowych oraz aplikacji webowych,

  • raportowanie błędów zgodnie z przyjętymi zasadami,

  • utrzymywanie standardu produktów na najwyższym poziomie,

  • współpraca z działami deweloperskimi firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w testowaniu manualnym,

  • wiedza lub chęć rozwoju w zakresie testowania funkcjonalności urządzeń (oprogramowania wbudowanego),

  • znajomość standardów testowania,

  • znajomość systemów kontroli wersji,

  • wiedza lub chęć rozwoju w zakresie testowania automatycznego,

  • komunikatywność (umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli).

Mile widziane

  • ukończone studia z kierunku technicznego,

  • zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu,

  • znajomość Python, behave, gherkin.

To oferujemy

Ciekawą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i uczestnictwo w projektach nowych produktów, przeznaczonych na rynki światowe. Poszukujemy pracowników zmotywowanych do wykonywanej pracy, których pasją jest aktywne działanie w stale rozwijającym się zespole, chcących związać się z nami na dłużej. Możliwe zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Firma medyczna z siedzibą w Warszawie w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Tester oprogramowania

Przewiń do profilu firmy