Oferta pracy

Tester Oprogramowania

Nowa Era sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nowa Era sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 146D

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Scrum

  • Agile

Mile widziane

  • SQL

  • T-SQL

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w międzynarodowych projektach Agile,

  • Testowanie manualne oprogramowania na podstawie zdefiniowanych scenariuszy testowych,

  • Tworzenie i dokumentowanie przypadków testowych,

  • Raportowanie błędów i monitorowanie procesu naprawczego,

  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych.

Nasze wymagania

  • Wieloletnie doświadczenie w testowaniu aplikacji i systemów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań e-commerce i/lub PIM,

  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrum,

  • Umiejętność myślenia analitycznego,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane uczelnie techniczne),

  • Znajomość przynajmniej jednego z narzędzi do rejestrowania i zarządzania informacjami o błędach (np. Jira, Redmine, Mantis itp.).

  • Doświadczenie w pracy w zespole międzynarodowym,

  • Znajomość metodyk testowania i narzędzi do zarządzania testami (np. TestRail, TestLink itp.),

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (SQL, T-SQL),

  • Znajomość dowolnego języka programowania,

  • Znajomość zagadnień z obszaru testów security.

To oferujemy

  • Udział w nowatorskich projektach,

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,

  • Możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Jesteśmy liderem na rynku rozwiązań edukacyjnych. Od prawie trzydziestu lat dostarczamy podręczniki dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Naszą misją jest jak najlepiej wspierać proces kształcenia, dlatego tworzymy i rozwijamy również platformy edukacyjne oraz inne produkty multimedialne ułatwiające zarówno pracę nauczycieli, jak i przyswajanie wiedzy przez uczniów.

Przewiń do profilu firmy