Logo Pracuj.pl

Tester oprogramowania

EG Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

EG Poland Sp. z o.o.

Wspólna 70

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania używanego w branży Retail na rynku skandynawskim
  • Pracujemy zgodnie z podejściem Agile w kilkuosobowych zespołach
  • Korzystamy z narzędzi wspomagających proces testowania oprogramowania (Jira)
  • Testujemy aplikacje na platformie Microsoft Azure
  • Korzystamy z relacyjnych baz danych i SQL Management Studio

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub studenci ostatnich lat studiów, kierunek informatyka lub pokrewne
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywnego podejścia do realizowanych zadań
  • Sumienności, dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań
  • Chęci doskonalenia swoich umiejętności

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę z programistami i projektantami z Polski oraz Skandynawii
  • Opiekę starszego programisty/mentora, który wspólnie z Tobą będzie poszukiwał najlepszych rozwiązań
  • Pracę w komfortowym biurze w Warszawie Wspólna 70, Park Avenue

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Wykorzystanie najnowszych technologii
  • Przyjazna atmosfera

W EG znajdziesz ponad 1000 najlepszych specjalistów z branży IT. Każdego dnia będziesz współpracować ze wspaniałymi ludźmi, których łączy wspólna pasja do tworzenia światowej klasy rozwiązań dla naszych klientów z sektora prywatnego i publicznego na rynku skandynawskim.

Wspólnie tworzymy ambitny, pełen przyjaznej atmosfery zespół, w którym jest miejsce na różnorodność oraz wzajemny szacunek. Dlatego możemy zarówno śmiać się razem, jak i ciężko pracować, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie oprogramowania dopasowanego do specyfiki branży. Dowiedz się więcej na eg.dk.

Tester oprogramowania, Wspólna 70, Warszawa