Oferta pracy

Tester oprogramowania

ZadbanoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript/TypeScript

  • Postman

  • SQL

O projekcie

Do naszego zespołu IT, tworzącego rozwiązania webowe na potrzeby logistyki i e-commerce poszukujemy testera oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój Działu Testów w oparciu o zdobyte doświadczenie i best practice,

  • Tworzenie testów automatycznych,

  • Prowadzenie testów manualnych,

  • Tworzenie dokumentacji testowej (plany, przypadki, scenariusze testowe, raporty z testów),

  • Wykonywanie testów oprogramowania (funkcjonalnych, niefunkcjonalnych, modułowych, regresywnych, jednostkowych, end-to-end),

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako tester aplikacji w projektach komercyjnych

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej oraz przypadków testowych

  • Znajomość JavaScript/TypeScript

  • Znajomość Postman (lub podobne)

  • Znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (mile widziana znajomość

  • PostgreSQL)

  • Doświadczenie w automatyzacji testów (mile widziana znajomość Cypress lub Jest)

  • Chęć rozwijania kompetencji w obszarze testów i nowych technologii

  • Zdolności komunikacyjne i nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dokładność, skrupulatność

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk agile i waterfall

To oferujemy

  • dobre warunki do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • zróżnicowany zakres testów: aplikacje webowe, urządzenia mobilne

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, otwartej na

  • najnowsze technologie

  • realny wpływ na wybór narzędzi i rozwiązań technologicznych

  • niezbędne narzędzia do pracy wraz ze stanowiskiem pracy,

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy