Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

INTRASOFT-TSI Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INTRASOFT-TSI Sp. z o.o.

Postępu 21

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu testów oprogramowania

  • Tworzenie, rozwój i uruchamianie testów automatycznych i manualnych

  • Przeprowadzanie testów oraz raportowanie ich wyników

  • Analiza wymagań produktowych

  • Rozwój środowiska testowego

  • Tworzenie dokumentacji

  • Utrzymywanie już istniejących testów automatycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień dotyczących testowania oprogramowania

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami

  • Praktyczna znajomość systemów Linux

  • Znajomość podstaw SQL

  • Zdolność uczenia się i wykorzystywania doświadczeń

  • Umiejętność pisania dokumentacji

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji

  • Sumienność, dokładność

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (Java, Selenium, TestNG, Maven)

  • Certyfikat ISTQB

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Podstawowa umiejętność pisania skryptów shellowych

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B bądź umowę o pracę

  • Udział w ciekawych projektach

  • Realny rozwój umiejętności

  • Nową, unikalną i cenną wiedzę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Owoce w pracy

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Intrasoft-TSI jest dostawcą rozwiązań IT głównie dla sektora telekomunikacyjnego. Specjalizujemy się w technologiach wielkich baz danych (VLDB), systemach retencji danych, systemach zapewniających bezpieczny obieg dokumentów elektronicznych i zarządzanie informacjami wrażliwymi.

Przewiń do profilu firmy