Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

3e Software HouseO firmie

6 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w prowadzonych testach systemów IT w celu kontroli jakości tworzonego oprogramowania

  • Definiowanie przypadków i scenariuszy testowych

  • Testowanie systemów zgodnie ze zdefiniowanymi scenariuszami

  • Przeprowadzanie testów wstępnych, finalnych i akceptacyjnych

  • Tworzenie testów automatycznych

  • Praca z dokumentacją projektową i weryfikacja zgodności wytworzonego oprogramowania z założeniami projektowymi

Nasze wymagania

  • Podstawowe doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów aplikacji webowych oraz mobilnych

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów REST API oraz SOAP API

  • Wiedza z zakresu zasad i technik testowania oprogramowania

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych

  • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie

  • Znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)

Mile widziane

  • Przedstawienie certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia

  • Znajomość biblioteki Puppeteer

  • Znajomość frameworku Mocha

  • Umiejętność pisania skryptów testowych przy wykorzystaniu Java Script

  • Umiejętność zarządzania środowiskiem testowym

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość języka UML

  • Certyfikat ISTQB

To oferujemy

  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

  • pracę na pełny etat na miejscu w jednym z 2 biur: Warszawa (przy stacji metra Marymon Łódź - Centrum lub w formie pracy częściowo zdalnej

  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, finanse, web, mobile)

  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych

  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami

  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

  • stałą pracę w stabilnej firmie

  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach

  • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne

  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

  • a także: ekspres do kawy i wygodne krzesło

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pracujemy dla:

Burger King, Costa, DHL, KFC, Medicover, Pizza Hut, Starbucks