Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

Capgemini Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • język angielski

Twój zakres obowiązków

  • Tester Oprogramowania będzie odpowiedzialny za zapewnienie zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi poprzez planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków testowych oraz realizację testów. Poszukujemy osób otwartych, ambitnych, które posiadają doświadczenie w pracy w zespole.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w testowaniu aplikacji;

  • znajomość metodyk testowania manualnego, w tym w podejściu iteracyjnym i zwinnym;

  • znajomość dziedziny zapewnienia jakości w IT powinna być potwierdzona doświadczeniem w kilku z następujących obszarów: analiza wymagań/specyfikacji, projektowanie testów, wykonywanie testów, przygotowywanie danych testowych, przygotowywanie środowisk testowych, testy funkcjonalne, testy regresyjne, testy integracyjne, automatyzacja testów, analiza wyników i raporty z testów;

  • mile widziane doświadczenie w analizie wymagań, specyfikacji, projektowaniu testów,

  • dobre zdolności analityczne;

  • praktyczna znajomość języka angielskiego;

  • znajomość narzędzi zarządzania testami będzie dodatkowym atutem;

  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie;

  • posiadanie certyfikatów w obszarze testowania i programowania będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i dostęp do szkoleń;

  • możliwość rozwijania umiejętności w obszarze automatyzacji testów (Java, Selenium, narzędzia komercyjne);

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne