Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

TRONIK Sp. z o.o. Sp. k.

  • Radarowa 6A, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Radarowa 6A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja prawidłowego działania aplikacji firmowych

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalności w zakresie utworzonych aplikacji

  • Dbanie o stabilność aplikacji, bezpieczeństwo jej użytkowania oraz bezbłędność jej funkcjonowania

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu tworzenia oprogramowania

  • Teoretyczna i praktyczna znajomość strategii testowych oraz umiejętność ich tworzenia

  • Znajomość narzędzi do zgłaszania błędów

  • Techniczna znajomość j. angielskiego (dokumentacja)

  • Spostrzegawczość i dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę nad ambitnymi projektami

  • Stabilną pracę i elastyczne formy współpracy

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Brak korporacyjnego podejścia do życia

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w ambitnym i nastawionym na sukces zespole

  • Dodatkowe benefity

Działająca ponad 15 lat firma z polskim kapitałem, będąca jedną z czołowych firm oferujących system monitoringu pojazdów i maszyn, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje: Testera Oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikowania