Logo Pracuj.pl

Tester Oprogramowania

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • JSON

  • JMeter

  • Selenium

  • SoapUI

  • XML

Mile widziane

  • ISTQB

  • Jira

O projekcie

Dołącz do lidera w dziedzinie e-Zdrowia

Zastanawiasz się co robimy? To dzięki naszym pomysłom i umiejętności wdrażania systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce mamy szanse na lepsze jutro. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Centrum e-Zdrowia to miejsce dla ludzi kreatywnych, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów. Stawiamy zarówno na wykwalifikowaną kadrę, jak i osoby młode, ambitne, które są na początku swojej ścieżki zawodowej. Twoje zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju, wychodzenie z inicjatywą będzie dodatkowym, nagradzanym atutem. Monotonia? Tego u nas nie znajdziesz, ale damy Ci szansę, żebyś sprawdził to sam!

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych w oparciu o przygotowane plany testów, przypadki i scenariusze testowe;
  • Tworzenie planów testów, przypadków testowych oraz scenariuszy testowych;
  • Przygotowywanie danych testowych;
  • Wykonywanie i dokumentowanie przebiegu testów;
  • Wykonywanie automatycznych skryptów testów funkcjonalnych;
  • Zgłaszanie defektów, wykonywanie retestów dla wprowadzonych poprawek;
  • Raportowanie do Koordynatora testów postępu realizacji prac;
  • Testowanie API.

Nasze wymagania

  • Znajomość REST, SOAPUI, JSON, XML, JMeter, Selenium;
  • Doświadczenie w testowaniu API;
  • Znajomość baz danych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Kwalifikacje i staż pracy: - wykształcenie wyższe - doświadczenie 2 lata / wykształcenie średnie - doświadczenie 4 lata.

  • Praktyczna znajomość w wykorzystywaniu narzędzi wspierających testy np. Jira;
  • Podstawowa wiedzę i doświadczenie w wykorzystywaniu języków skryptowych;
  • Podstawowa znajomość ISTQB (w teorii i praktyce);
  • Podstawowa wiedzę na temat relacyjnych baz danych;
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz chęć rozwoju zawodowego;
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)
  • Umowa o pracę
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”
  • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci
  • Bardzo dobra atmosfera w pracy
  • Otoczenie profesjonalnego zespołu
  • Dla najlepszych premie uznaniowe

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • Kafeteria MyBenefit

Komentarze naszych pracowników:

„Jestem bardzo mile zaskoczony podejściem działu HR do nowej osoby oraz bardzo zadowolony z zaangażowania przełożonego jak i zespołu we wdrożenie mojej osoby w powierzone mi zadania”

Marcin P.

„Proces adaptacji jest dostosowany do umiejętności, nie czuję się przytłoczony ilością obowiązków”

Adam D.

„Sprawny onboarding, "wyczuwalna" przyjazna atmosfera i mniejsze napięcie w porównaniu do korporacji.”

Ewa Z.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

• w postaci elektronicznej:

- za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

- poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,