Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester oprogramowania

Nowa Era sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Aleje Jerozolimskie 146D

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Znajomości narzędzi do rejestrowania i śledzenia błędów

  • Znajomości narzędzi deweloperskich przeglądarek internetowych

  • SCRUM

Mile widziane

  • Znajomość metodyk testowania i narzędzi do zarządzania testami

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania na podstawie zdefiniowanych scenariuszy testowych.

  • Raportowanie błędów i monitorowanie procesu naprawczego.

  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych.

  • Tworzenie, utrzymywanie i dokumentowanie przypadków testowych.

  • Aktywne uczestnictwo w projektach Agile.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji i systemów informatycznych.

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane uczelnie techniczne).

  • Doświadczenia w pracy w zespole Scrum.

  • Znajomości narzędzi do rejestrowania i śledzenia błędów (np. Jira, Redmine, itp.).

  • Znajomości narzędzi deweloperskich przeglądarek internetowych.

  • Umiejętności myślenia analitycznego.

  • Systematyczności i dokładności w zakresie realizowanych obowiązków.

  • Zaangażowania i pomysłowości.

  • Znajomość metodyk testowania i narzędzi do zarządzania testami (np. TestRail, TestLink itp.).

  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (SQL).

  • Znajomość dowolnego języka programowania.

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość pracy 100% zdalnej lub w formie hybrydowej (3 dni z domu/2 dni z biura),

  • Dogodną lokalizację biura,

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,

  • Możliwość rozwoju, stałe podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych, wchodzący w skład największej w Europie grupy działającej w tym obszarze - Sanoma Learning.

W związku z trwającą cyfryzacją przedsiębiorstwa i strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy ekspertów doświadczonych w zagadnieniach aplikacji webowych, kontentu cyfrowego oraz specyfiki rozwiązań mobilnych.

Przewiń do profilu firmy