Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

Carsmile S.A.

  • Prosta 51, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Prosta 51

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • Postman

  • SoapUI

  • Redmine

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie testów manualnych, zgłaszanie i raportowanie błędów

  • Przygotowywanie danych testowych na potrzeby testów

  • Opracowanie scenariuszy testowych i przypadków testowych na podstawie dokumentacji technicznej i biznesowej

  • Udział w procesie wdrożenia i odbioru oprogramowania

  • Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania w celu zapewniania jakości wytwarzanych produktów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania testów oprogramowania

  • Umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej

  • Znajomość dowolnego narzędzia obsługi błędów (JIRA, Redmine, itp.)

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Minimum podstawowa wiedza z obszaru IT

  • Podstawowa znajomość baz SQL/Postgres

  • Doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy np. Postman, SOAP UI

  • Wiedza z zakresu ISTQB na poziomie podstawowym

To oferujemy

  • Możliwość rozwinięcia umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów

  • Realny wpływ na kształt wytwarzanego oprogramowania

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie do nauki angielskiego

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Pracę w biurze w centrum Warszawy (przy Rondzie Daszyńskiego)

  • Parking na rowery, prysznic

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • liczne konkursy sprzedażowe

  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Carsmile to rynkowy lider w zdalnej sprzedaży samochodów. Działając na rynku od ponad 3 lat sprzedaliśmy kilka tysięcy pojazdów w formule wirtualnego salonu, w 100% zdalnie jako pierwsi w Polsce! Nasza firma to pionier calltech’u w Polsce i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań.

W lipcu 2021 roku powstała nowa platforma do sprzedaży aut używanych – OTOMOTO KLIK, gdzie jako pierwsi na świecie zastosowaliśmy raport diagnostyczny zabezpieczony technologią blockchain.

Od 2020 roku jesteśmy częścią grupy OLX, która zrzesza wiodące marketplace: portale OLX i OTOMOTO.

Przewiń do profilu firmy