Oferta pracy

Tester oprogramowania

Schenker Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 18

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • testowanie funkcjonalne autorskiego oprogramowania

  • analiza wymagań i opracowywanie, weryfikacja oraz rozwijanie scenariuszy testowych

  • ścisła współpraca z zespołem developerskim

  • raportowanie wyników testów

  • wsparcie procesu automatyzacji testów

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w testowaniu oprogramowania

  • dobra znajomość standardów testowych

  • doświadczenie w projektach realizowanych zwinnymi metodykami

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z JIRA

  • doświadczenie w pracy z SoapUi

  • znajomość podstaw programowania obiektowego i proceduralnego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia u jednego z największych operatorów logistycznych na rynku.

  • Możliwość pracy zdalnej.

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy