Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

POSNET POLSKA S.A.

4 0006 000 brutto / mies.

Municypalna 33

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • testowanie oprogramowania

  • wsparcie dla użytkowników urządzeń

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z testami oprogramowania

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane

  • podstawowa umiejętność programowania w dowolnym języku

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę - pełny etat

  • pracę stacjonarną w godz. 8 - 16 poniedziałek - piątek

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie pakietu medycznego

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

  • możliwość korzystania z firmowego centrum sportowego,

  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce,

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie do posiłków

Posnet Polska S.A. producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz dystrybutor wiodących światowych marek wśród rozwiązań dla handlu i logistyki poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy