Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lacan Technologies Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w tworzeniu wysokiej klasy systemów zarządzania firmami (ERP). Nasze innowacyjne metody pozwalają nam wdrażać systemy unikatowe, dostosowywane do potrzeb klientów. Firma realizuje projekty dla dużych partnerów. Dla naszych Klientów zdobywamy dofinansowanie  ze środków Unijnych. Obecnie szukamy osób, które chciałyby rozwijać z nami firmę i w przyszłości ją współtworzyć. Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji oraz horyzontów naszych współpracowników.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Numer referencyjny: 01290

    Opis stanowiska:

    Zakres odpowiedzialności:

    • weryfikacja działania oprogramowania zgodnie ze stawianymi wymaganiami
    • tworzenie scenariuszy testowych i planów testów,
    • współpraca z zespołem projektowym
    • wspieranie zespołu w zakresie wiedzy merytorycznej danego obszaru.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania
    • znajomość metodyk testowania
    • znajomość merytorycznych zagadnień dotyczących finansów i księgowości oraz procesów biznesowych z obszarów gospodarki magazynowo- sprzedażowej
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • samodzielność i dociekliwość,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność i chęć rozwiązywania problemów;
    • umiejętność wyjścia poza schematy;
    • zapał do pracy;
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziale księgowości, biurze rachunkowym

    Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia ankiety na stronie prosimy powołać się na numer referencyjny ogłoszenia 01290

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)