Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Tester Gier i Symulacji

SIM FACTOR Sp. z o.o.O firmie

  • Wenecka 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SIM FACTOR Sp. z o.o.

Wenecka 12

Warszawa

SIM FACTOR jest działającą od 2017 roku polską spółką technologiczną, oferującą innowacyjne rozwiązania z obszaru symulacji szkoleniowej wykorzystującej rzeczywistość wirtualną.

Specjalizujemy się w produkcji, wdrażaniu i utrzymaniu najwyższej klasy symulatorów i trenażerów przeznaczonych dla sektora prywatnego, państwowego oraz wojskowego.

Obowiązki:

  • Wykrywanie i raportowanie błędów w grach oraz symulatorach na platformach typu Desktop oraz VR/AR
  • Przygotowywanie scenariuszy testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Sporządzanie opisów błędów wraz ze ścieżką ich reprodukcji
  • Dostarczanie informacji zwrotnej oraz proponowanie sugestii w celu poprawy jakości oraz funkcjonalności produktów
  • Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania oraz grafiki 3D
  • Sporządzanie dokumentacji oraz instrukcji do oprogramowania
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi testowanego oprogramowania

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w testowaniu gier lub zbliżonych aplikacji
  • Pasja do gier, grafiki 3D, tworzenia rozwiązań innowacyjnych
  • Komunikatywność i asertywność przy udzielaniu informacji zwrotnej
  • Samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów, determinacja
  • Staranność i terminowość w wykonywaniu zadań

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Unity3D oraz języka C#
  • Doświadczenie w automatyzacji testów

Benefity:

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych (w tym VR i AR)
  • Ciekawe i wymagające projekty oraz współpraca ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Praca w dynamicznym i młodym zespole entuzjastów w komfortowych warunkach
  • Szansa na rozwój w wielu kierunkach przy tworzeniu gier i symulatorów
  • Karta Multisport

Ogłoszenie archiwalne