Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester oprogramowania

MEDIMA Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Firma medyczna z siedzibą w Warszawie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych,
  • przeprowadzenie testów manualnych i automatycznych (retesty, testy regresji, testowanie eksploracyjne),
  • testowanie systemów wbudowanych, aplikacji desktopowych oraz aplikacji webowych,
  • raportowanie błędów zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • utrzymywanie standardu produktów na najwyższym poziomie,
  • współpraca z działami deweloperskimi firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w testowaniu manualnym,
  • wiedza lub chęć rozwoju w zakresie testowania funkcjonalności urządzeń (oprogramowania wbudowanego),
  • znajomość standardów testowania,
  • znajomość systemów kontroli wersji,
  • wiedza lub chęć rozwoju w zakresie testowania automatycznego,
  • komunikatywność (umiejętność precyzyjnego wyrażania myśli).

Mile widziane:

  • ukończone studia z kierunku technicznego,
  • zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu,
  • znajomość Python, behave, gherkin.

Oferujemy:

  • Ciekawą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i uczestnictwo w projektach nowych produktów, przeznaczonych na rynki światowe. Poszukujemy pracowników zmotywowanych do wykonywanej pracy, których pasją jest aktywne działanie w stale rozwijającym się zespole, chcących związać się z nami na dłużej.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medima  Sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie moich danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO , przedstawionych przeze mnie w związku z prowadzoną przez Spółkę rekrutacją.

Ogłoszenie archiwalne