Ta oferta pracy jest nieaktualna od 443 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.
    Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju.
    Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 9500 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
    Kandydatów/ek jako:

    Warszawa
    ul. Mineralna 15

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja specyfikacji biznesowej pod kątem możliwości przygotowania scenariuszy testowych oraz określenia danych testowych
    • Tworzenie przypadków/scenariuszy testowych do weryfikacji nowych wymagań i procesów biznesowych, współtworzenie planów testów
    • Aktualizacja i tworzenie nowych scenariuszy regresji do istniejących systemów, aplikacji oraz procesów biznesowych w organizacji
    • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych
    • Testy funkcjonalne i procesowe na środowiskach
    • Uruchamianie testów automatycznych
    • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów -  opisywanie i zgłaszanie błędów, eskalowanie ryzyka
    • Współpraca z komórkami biznesowymi, zespołami projektowymi, dostawcami zewnętrznymi i innymi interesariuszami w zakresie procesu testowania i prowadzenia analizy biznesowej
    • Analiza problemów zgłaszanych przez komórki biznesowe i klientów organizacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Duża dokładność i skrupulatność
    • Komunikatywność

    Mile widziane:

    • Doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania
    • Doświadczenie w przygotowaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów
    • Znajomość składni języka SQL
    • Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB
    • Znajomość UML
    • Znajomość narzędzi Bug Tracking
    • Znajomość skryptów i języków programowania (Java, Javascript)
    • Znajomość narzędzi wspierających testy
    • Automatyzacja testów

    Oferujemy:

    • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pozytywną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez formularz dostępny pod przyciskiem aplikowania.

    Bardzo prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DPD Polska Sp. z o.o, DPD Strefa Paczki Sp. z o.o, ACP Global Forwarding Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych.

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.