Ta oferta pracy jest nieaktualna od 346 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.
Jest wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju.
Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 9500 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
Kandydatów/ek jako:

Warszawa
ul. Mineralna 15

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja specyfikacji biznesowej pod kątem możliwości przygotowania scenariuszy testowych oraz określenia danych testowych
  • Tworzenie przypadków/scenariuszy testowych do weryfikacji nowych wymagań i procesów biznesowych, współtworzenie planów testów
  • Aktualizacja i tworzenie nowych scenariuszy regresji do istniejących systemów, aplikacji oraz procesów biznesowych w organizacji
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych
  • Testy funkcjonalne i procesowe na środowiskach
  • Uruchamianie testów automatycznych
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów -  opisywanie i zgłaszanie błędów, eskalowanie ryzyka
  • Współpraca z komórkami biznesowymi, zespołami projektowymi, dostawcami zewnętrznymi i innymi interesariuszami w zakresie procesu testowania i prowadzenia analizy biznesowej
  • Analiza problemów zgłaszanych przez komórki biznesowe i klientów organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub ekonomiczne
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Duża dokładność i skrupulatność
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania
  • Doświadczenie w przygotowaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowaniu wyników testów
  • Znajomość składni języka SQL
  • Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB
  • Znajomość UML
  • Znajomość narzędzi Bug Tracking
  • Znajomość skryptów i języków programowania (Java, Javascript)
  • Znajomość narzędzi wspierających testy
  • Automatyzacja testów

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez formularz dostępny pod przyciskiem aplikowania.

Bardzo prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DPD Polska Sp. z o.o, DPD Strefa Paczki Sp. z o.o, ACP Global Forwarding Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.