Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Do naszego Działu Jakości poszukujemy Testera Oprogramowania. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację jakości tworzonego w 3e oprogramowania - w szczególności aplikacji webowych, mobilnych oraz desktopowych i będzie współpracowała z innymi testerami, programistami, a także kierownikami projektów. Idealny kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz interesować się wszystkim co nowe w IT. Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania (metodyki zwinne, testy automatyczne, ciągła integracja, etc). Dlatego też oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Przynajmniej roczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów aplikacji webowych
    • Wiedza z zakresu zasad i technik testowania oprogramowania
    • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
    • Znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją techniczną)

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie
    • Przedstawienie certyfikatów potwierdzających zdobyte umiejętności
    • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych (z wykorzystaniem  narzędzia Selenium IDE)
    • Podstawowa znajomość języka PHP na potrzeby implementacji testów automatycznych
    • Umiejętność zarządzania środowiskiem testowym
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Znajomość języka UML
    • certyfikat ISTQB

    Zakres obowiązków:

    • Aktywny udział w prowadzonych testach systemów IT w celu kontroli jakości tworzonego oprogramowania
    • Definiowanie przypadków i scenariuszy testowych
    • Testowanie systemów zgodnie ze zdefiniowanymi scenariuszami
    • Przeprowadzanie testów wstępnych, finalnych i akceptacyjnych
    • Praca z dokumentacją projektową i weryfikacja zgodności wytworzonego oprogramowania z założeniami projektowymi
    • Automatyzacja testów

    Oferujemy:

    • rozwój zawodowy - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, jeśli jeszcze nie masz to cerftyfikat ISTQB na początek
    • pracę na pełny etat:
    • w jednym z 2 biur w Warszawie:
    • Żoliborz, ul. Jelinka 32 / stacja metra Marymont
    • Mokotów, ul. Podbipięty 51 / stacja metra Służew
    • lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska
    • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (finanse, logistyka, ubezpieczenia, web)
    • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
    • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
    • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
    • stałą pracę w stabilnej firmie
    • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
    • wynagrodzenie 4000-6000 PLN (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia)
    • premie pieniężne
    • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin

    Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).