Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester Oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Bravura Solutions powstała w 2004 roku w Australii, zatrudniając na początku swojego istnienia 72 pracowników. Dziś nasza firma to 12 biur w 8 krajach, a zatrudniamy blisko 1300 osób.
    Polskie biuro powstało w 2008 roku i liczy 150 pracowników.
    Zajmujemy się produkcją i rozwojem oprogramowania dla dużych spółek z sektora finansowego.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie będą Twoje zadania?

    • Tworzenie scenariuszy testowych w oparciu o wymagania biznesowe;
    • Planowanie oraz wykonanie testów oprogramowania z uwzględnieniem scenariuszy manualnych i automatycznych;
    • Uczestnictwo w tworzeniu specyfikacji funkcjonalnej z perspektywy zapewnienia jakości;
    • Współpraca z międzynarodowym zespołem developerskim.

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • 3 lat doświadczenia w kontroli jakości oprogramowania;
    • Dobrej, praktycznej znajomości języka angielskiego;
    • Wiedzy na temat roli kontroli jakości w procesach wytwarzania oprogramowania;
    • Rozwiniętych umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów testowych;
    • Znajomości dowolnych narzędzi zarządzania usterkami i testami (np. Mantis, Bugzilla, TFS, JIRA);
    • Znajomości dowolnych narzędzi automatyzacji testów (np. SoapUI, Selenium WebDriver, Test Complete);
    • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie zdobyte w roli testera w branży finansowej;
    • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanymi aplikacjami webowymi i desktopowymi;
    • Doświadczenie w pracy w metodyce agile, w zespołach zarządzanych zdalnie;
    • Znajomość Javy lub VBScript.

    Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że:

        • Nasze biuro mieści się w ścisłym centrum Warszawy, w odległości ok. 70 metrów od wejścia do metra.
        • Na naszym parkingu podziemnym możesz zaparkować swój rower.
        • Nie lubimy nadgodzin, pracujemy 8 godzin dziennie w elastycznym czasie
        • Nasi pracownicy są z nami często od wielu lat, bo jest nam tu po prostu dobrze

    Jeśli dołączysz do naszego zespołu gwarantujemy Ci:

    • pracę w bardzo mocnym zespole inżynierskim i możliwość ciągłego uczenia się;
    • nowoczesne środowisko pracy – Test Automation, DevOps, CI/CD, itp…;
    • międzynarodowe środowisko pracy – my naprawdę pracujemy po angielsku!
    • finansowanie lekcji języka angielskiego – jeśli mówisz bardzo dobrze, ale wciąż dążysz do perfekcji;
    • dostęp do szkoleń – sam je wybierasz;
    • prywatną opiekę medyczną ze stomatologią oraz kartę Multisport.

    My nie idziemy na skróty, nie zatrudniamy na ilość. Dla nas liczy się jakość, jeśli więc uważasz, że nas zaskoczysz swoją pasją i chęcią do nauki, prześlij swoje CV

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U.nr 133, poz. 883)".