Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Tester oprogramowania

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na stanowisku:

    • Wykonywanie testów aplikacji, zarówno funkcjonalnych jak i wydajnościowych oraz regresyjnych (głównie testy manualne)
    • Przygotowywanie i dokumentowanie scenariuszy testowych ze szczególnym uwzględnieniem przypadków brzegowych
    • Aktywne uczestnictwo w procesie wytwarzania oprogramowania, w szczególności w fazie testów oraz w fazie planowania poprzez opiniowanie nowych wymagań i współpracy w ramach ich tworzenia
    • Przewidywanie wpływu wprowadzanych przez programistów zmian na całość procesu
    • Raportowanie stanu testów projektu/wersji aplikacji

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
    • Znajomość branży funduszy inwestycyjnych
    • Samodzielność, komunikatywność, pomysłowość i konsekwencja w dążeniu do celu
    • Doświadczenie w pracy z JIRA
    • Ciekawość i otwartość na nowinki technologiczne
    • Umiejętność tworzenia testów automatycznych

    Z nami zyskasz:

    • Możliwość zdobycia doświadczenia w IT dla finansów
    • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę w zgranym zespole
    • Udział w bardzo ciekawych projektach
    • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Możliwość uczenia się od doświadczonego zespołu
    • Przyjazną atmosferę pracy bez nadmiernych procedur i niepotrzebnych ograniczeń
    • Wpływ na kształt budowanych rozwiązań

    Co możemy Ci zaoferować?

    Solidny sprzęt komputerowy
    Stabilne
    zatrudnienie
    Pracę w zespole,
    który chętnie dzieli się doświadczeniem
    Multisport,
    karty podarunkowe,
    vouchery

    Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    Sekcje zainteresowań pracowników
    Ubezpieczenie grupowe