Oferta pracy

Tester oprogramowania

EG Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wspólna 70, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

EG Poland Sp. z o.o.

Wspólna 70

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie oprogramowania używanego w branży Retail na rynku skandynawskim

  • Pracujemy zgodnie z podejściem Agile w kilkuosobowych zespołach

  • Korzystamy z narzędzi wspomagających proces testowania oprogramowania (Jira)

  • Testujemy aplikacje na platformie Microsoft Azure

  • Korzystamy z relacyjnych baz danych i SQL Management Studio

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub studenci ostatnich lat studiów, kierunek informatyka lub pokrewne

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Kreatywnego podejścia do realizowanych zadań

  • Sumienności, dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań

  • Chęci doskonalenia swoich umiejętności

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę z programistami i projektantami z Polski oraz Skandynawii

  • Opiekę starszego programisty/mentora, który wspólnie z Tobą będzie poszukiwał najlepszych rozwiązań

  • Pracę w komfortowym biurze w Warszawie, Poleczki Park

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • strefa relaksu

  • Wykorzystanie najnowszych technologii

  • Przyjazna atmosfera

W EG znajdziesz ponad 1000 najlepszych specjalistów z branży IT. Każdego dnia będziesz współpracować ze wspaniałymi ludźmi, których łączy wspólna pasja do tworzenia światowej klasy rozwiązań dla naszych klientów z sektora prywatnego i publicznego na rynku skandynawskim.

Wspólnie tworzymy ambitny, pełen przyjaznej atmosfery zespół, w którym jest miejsce na różnorodność oraz wzajemny szacunek. Dlatego możemy zarówno śmiać się razem, jak i ciężko pracować, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie oprogramowania dopasowanego do specyfiki branży. Dowiedz się więcej na eg.dk.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy