Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Tester Oprogramowania

IT Connect Sp. z o.o.

60,0080,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Wieżowa 8, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wieżowa 8

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Test FLO

O projekcie

Język komunikacji w projekcie: polski

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem oprogramowania/ tworzeniem aplikacji

  • Tworzenie scenariuszy testowych do prototypów oraz już istniejących aplikacji

  • Udział w testach akceptacyjnych, integracyjnych, funkcjonalnych, wydajnościowych

  • Wytwarzanie dokumentacji testowej zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w PAŻP oraz normami międzynarodowymi

  • Wykonywanie scenariuszy i przypadków testowych

  • Raportowanie wykrytych błędów/ problemów

  • Przygotowywanie raportów z testów

  • Testy manualne/automatyczne aplikacji Webowych

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie wytwarzania oprogramowania oraz potencjalnymi klientami biznesowymi

  • Przygotowanie harmonogramu testów, monitorowanie i raportowanie postępów prac oraz wszelkich odchyleń i zagrożeń

Nasze wymagania

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie co najmniej B2 w skali Rady Europy (CEFR)

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowo-testowej, w tym pisanie przypadków testowych

  • Znajomość narzędzi Jira / Test FLO

  • Certyfikat ISTQB fundation

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach

  • Pracę od zaraz

  • Pracę na podstawie umowy B2B

  • Pracę hybrydową (50% praca stacjonarnie w siedzibie firmy w Warszawie 50% praca zdalna)

  • Praca w godzinach 7-15

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji
1

Analiza dokumentów aplikacyjnych

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Spotkanie rekrutacyjne

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Przewiń do profilu firmy