Oferta pracy

Tester oprogramowania

TestArmy Group S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

TestArmy Group to czwarty największy dostawca usług testowania oprogramowania na polskim rynku i jedna z najszybciej rozwijających się firm wg Technology Fast 50 Central Europe [2019]

Ze względu na ciągły rozwój spółki i rozbudowę zespołu testerskiego, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • Testowanie statyczne (np. analizowanie dokumentacji i architektury rozwiązań IT)
  • Projektowanie testów (m.in. przygotowywanie przypadków testowych i scenariuszy)
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych (web + mobile)
  • Przygotowywanie raportów z testów
  • Współpraca z testerami i deweloperami w zespole projektowym na wszystkich etapach rozwoju produktu
Poszukiwane kompetencje:
  • 2-letnie doświadczeniem w testowaniu
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania
  • Znajomość metod testów funkcjonalnych
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation Level
  • Znajomość narzędzi wspomagających testowanie (bugtrackery, zarządzanie przypadkami testowymi, screen recordery)
  • Mile widziana znajomość: Jira, Postman, Android Studio, Devtools, Rest Api, Android, iOS, ADB
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęci podnoszenia kwalifikacji, zdobywania certyfikatów
TestArmy oferuje:
  • Udział w ciekawych projektach
  • Zapewnienie dostępu do najnowszych technologii
  • Wynagrodzenie 3500-5000 netto na UoP, możliwe inne formy zatrudnienia (B2B, UZ i adekwatne wynagrodzenie)
  • Możliwość korzystania z całej gamy szkoleń marki testuj.pl
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej (częściowo)
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne i na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od TestArmy Group S.A. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petuniowa 9/5 (KRS: 0000679700) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy