Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Inteca Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 14, 50-038 Wrocław w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie Inteca w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: "Wyrażam również zgodę dla Inteca Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kościuszki na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Mam świadomość, iż udzielone przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym momencie cofnięta." Przesyłając niniejsze zgłoszenie przyjmujesz do wiadomości, że Administratorem danych osobowych jest Inteca sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 50-011, ul. Kościuszki 29. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Polityką prywatności.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.
Inteca

Tester Oprogramowania

IntecaO firmie

Inteca

Tadeusza Kościuszki 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji wykorzystywanej w procesie testowania (scenariusze i przypadki testowe) na podstawie dokumentacji projektowej przygotowywanej w narzędziu CASE,

  • sygnalizowanie luk i wieloznaczności w dokumentacji przed implementacją kodu,

  • weryfikacja zgodności aplikacji z projektem,

  • raportowanie/komunikowanie błędów na odpowiednim etapie do zespołu deweloperów,

  • przygotowywanie raportów z testów,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum roczne doświadczenia w testowaniu aplikacji biznesowych - warunek konieczny

  • Znajomość TestCafe

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy nad wieloma tematami jednocześnie,

  • skuteczność w działaniu oraz inicjatywa,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,

  • dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość SoapUI

  • znajomość języka XML

  • znajomość narzędzi typy CASE

  • znajomość narzędzi Test Case Management

  • Podstawowa znajomość JS

To oferujemy

  • Adekwatne, konkurencyjne wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w biurze w centrum Wrocławia

  • Możliwość pracy zdalnej, w przyszłości prawdopodobnie tryb hybrydowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w silnym zespole inżynierskim

  • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Opieka medyczna Luxmed oraz Kartę Multisport Benefit

  • spotkania integracyjne PizzaDay,

  • dobrze zaopatrzona kuchnia ( kawa, owoce, przekąski)

  • dobra atmosfera 😊

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Inteca

Firma Inteca posiada doświadczenie w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT. W pracy z klientami skupiamy się na optymalizacji inwestycji IT, ich korelacji z celami biznesowymi przedsiębiorstwa, planowaniu i budowaniu optymalnej i sprawnej architektury IT.

Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

co to?