Oferta pracy

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PGS Software S.A.

Sucha 3

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Testy regresji

  • Standardy ISTQB

  • Postman

  • Jira

  • SQL

  • BDD

  • Testy eksploracyjne

Mile widziane

  • JMeter

  • Gatling

  • Git

  • TeamCity

  • Jenkins

  • Azure DevOps

  • CI/CD

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, dokumentowanie i realizacja testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oprogramowania komputerowego w zależności od potrzeb projektowych.

  • Konsultowanie i dobór rozwiązań technologicznych w ramach projektu.

  • Wycena czasu pracy i przygotowywanie estymacji testów.

  • Middle+/Senior: projektowanie i wdrażanie strategii testowych w zakresie testów funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania.

  • Znasz techniki projektowania przypadków testowych.

  • Potrafisz zgłaszać błędy i tworzyć procedury testowe.

  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji testowej.

  • Znasz podstawowy proces testowy, podstawowe narzędzia i platformy testowe.

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2) oraz polskim (min. B1).

  • Chętnie zdobywasz i dzielisz się wiedzą.

  • Cechuje Cię samodzielność, terminowość w realizacji zadań i umiejętności analityczne.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobywasz różnorodne doświadczenie.

  • Jesteś obecny/-a w projekcie od zbierania wymagań aż do końcowej prezentacji.

  • Stanowisz część zespołu składającego się z Developerów, PMów, BA’ów i UX’ów.

  • Jesteś pod opieką Team Leader’a, który wspiera Cię w rozwoju.

  • Masz wpływ na procesy w projekcie.

  • Możesz korzystać z wewnętrznych warsztatów, wspólnych przygotowań do certyfikacji ISTQB.

  • Możesz wziąć udział w naszym autorskim programie PGS Upskill, w którym poprzez wykonywanie zadań symulujących kontekst projektu komercyjnego, nauczysz się nowej technologii lub wzmocnisz aktualne umiejętności. Nasze Upskille QA to m.in.: testowanie aplikacji mobilnych oraz podstawy programowania dla testerów (C#, Java i/lub Python).

  • Rozwój techniczny nie kończy się na byciu seniorem. Możesz zostać Test Leadem w projekcie albo pełnić rolę QA Architekta i doradzać wielu klientom. Jeżeli Twoją mocną stroną jest przekazywanie wiedzy innym, świetnie sprawdzisz się jako Mentor. Interesuje Cię rozwój kompetencji miękkich? Możesz realizować się w roli Team Leadera.

  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u